Erdemir Kalıp

Kurumsal

Biz Kimiz?

Kalıp, metal ve enjeksiyon sektöründe 25 yılı aşan tecrübeye sahip Erdemir Kalıp; Manisa’da faaliyetlerini sürdürüyor.

AKÜ Yedek Parça İmalatı
Şarj ve Bağlantı Kabloları
AKÜ Kutup Başlıkları

2013 yılında kurulan firmamız,

ilk günkü heyecanı ve çalışma azmiyle en iyisini üretmek için çalışmaya devam ediyor.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Erdemir Kalıp’ın kilometre taşları arasında kurşun enjeksiyon var. Kurşun enjeksiyon AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına 2016 yılında başlanmış olup; 2017 yılında ise seri üretime geçildi.

Erdemir Kalıp’ın başarısının temelinde en iyisi, en yenilikçi ve en kaliteli olma isteği yer alıyor. Ek olarak güven ve memnuniyet kelimeleri de Erdemir Kalıp’ın odak noktaları arasında. Hızlı ve kaliteli çözümler için Erdemir Kalıp, 2018 yılında üretim tesisini 1200 metrekare alana çıkardı.

Müşteriye özel çözümler sunan Erdemir Kalıp, farklı ihtiyaçlara yönelik hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı müşteri portföyüne sahip Erdemir Kalıp, teknolojik yatırımlarına da devam ediyor.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz; “Önce İnsan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp müşterilerimize ÇÖZÜM ORTAĞI olmak.

Misyonumuz;Erdemir Kalıp olarak misyonumuz en iyi ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla mümkün olan en kısa sürede hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerimize ulaştırmaktır.

Tasarım
En uygun ergonomik tasarımı yaparak seri üretimi kolaylaştırıyoruz.
Kalıp
Tasarım adımından sonra tasarıma uygun kalıp hazırlıyoruz
Döküm
Uygun maddeler kullanılarak döküm ve presleme işlemini gerçekleştiriyoruz.
Ürün
Son aşama olarak ortaya çıkarılan ürünü bazı testlerden geçirdikten sonra piyasaya sunuyoruz.

İnancımız; kalitenin insanla üretildiği ve devam ettirildiğidir.

Bu amaçla firma politikamız; etkin yönetim, iletişim, eğitim olanaklarından yararlanan çalışanlarımızın katılımı ve yeni teknolojilerden de yararlanarak, Erdemir Kalıp kalitesini daha ileri taşımak, kalite yönetim sisteminin sürekli gelişmesini gerçekleştirirken topluma fayda sağlamak ve çevreye saygılı olmak temel prensibimizdir.