Biz Kimiz?

2013 yılından itibaren Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerine Kalıp İmalatı, Bakımı, Revizyonu, Otomasyon, Makina Yedek Parça İmalatı ve Mekanik Aksamlar alanlarında hizmet vermekteyiz.

2016 yılında Kurşun Enjeksiyon Üretim alanında Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına başladık.

2018 yılında üretim tesisimizi 1200 metrekare alana çıkardık.

Erdemir Kalıp olarak amacımız; ulusal ve uluslararası standartlara ve kanuni mevzuatın hükümlerine uyarak, müşteri beklentileri doğrultusunda mamuller üreterek ve geliştirerek, müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve onlarla yıllarca beraber olmaktır.

Bu amaçla firma politikamız; etkin yönetim, iletişim, eğitim olanaklarından yararlanan çalışanlarımızın katılımı ve yeni teknolojilerden de yararlanarak, Erdemir Kalıp kalitesini daha ileri taşımak, kalite yönetim sisteminin sürekli gelişmesini gerçekleştirirken topluma fayda sağlamak ve çevreye saygılı olmak temel prensibimizdir.  

İnancımız; kalitenin insanla üretildiği ve devam ettirildiğidir.

 Erdemir Kalıp’ın en değerli varlığı çalışanlarıdır. İnsan kaynakları politikasının temel ilkesini insana saygı oluşturmaktadır. Katılımcılık esastır. Erdemir Kalıp insan kaynakları politikasının temelini demokratik kuruluş sembolize eder.

Demokratik Kuruluş:

*  İnsanın özlemlerini, geleceğe dönük beklentilerini, saygınlığını (onurunu), mutluluğunu dikkate almak,
* Çalışanları, topluluk amaçları etrafında bütünleştirmek, bu amaca yönelik olarak birlikte hareket etmelerini sağlamak ve toplulukta bir aile havası yaratmak suretiyle insanların kaynaşmalarını sağlamak,
*  Tüm çalışanların topluluk yönetimine katkılarını arttırmak, demektir.

Tüm bilgiler Erdemir Kalıp tarafından “olduğu gibi” ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, görsel, fiyat ve teknik bilgileri yayına en son bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.Erdemir Kalıp  dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Yazı ve görsel hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir. Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiştir.Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır. Erdemir Kalıp size ait bu bilgileri, sadece kişisel müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilgili gönderi iletmek için kullanacaktır.
  • Vizyonumuz

  • Misyonumuz

Referanslarımız